Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град Стара Загора, Център
280 €
547.63 лв.

(8.48 €, 16.59 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:14 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 15 пъти.
Площ:
33 m2
Етаж:
4-ти от 5

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти ИРАЙ, предлага на Вашето внимание напълно обзаведен едностаен ЧИСТО НОВ апартамент под наем в Центъра. Състои се от дневен тракт с кухненска част, баня с тоалет,,тераса. Жилището се отдава за дългосрочно. Намира се в близост до автобусни спирки, магазини, училища, детски площадки и др. Подходящ за сам или двойка. При интерес обадете се на посочения телефон и цитирайте този код 4605.
За контакт:
0894348514

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИРАЙ
0894348514
ИРАЙ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
moreili3.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, Братя Жекови 40
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град Стара Загора, Център
Обява: 2b177858445649650

280 €
547.63 лв.
История на цената
(8.48 €, 16.59 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност